Dla chłopców Dla dziewczynek Do domu Do firmy

Wieszak lody

By
To jest fantastyczne. Znalazłem inspirację w internecie i  nie mogłem oprzeć się, aby samemu zrobić taki wieszak. Nie byłbym sobą, gdybym czegoś nie przerobił. Efekt końcowy bardzo miło mnie zaskoczył. “4 lody”, do tego dwa podwójne metalowe wieszaki i całość prezentuje się na cacy :). Można teraz powiesić i kurtkę, i szalik, apaszkę, czy worek na buty, a nawet plecak i torbę.

Cena : 150zł

Wieszak wykonany jest z drewna sosnowego. Do tego przymocowane są metalowe wieszaczki na klucze czy ubrania. “Lody “ pomalowane są w kolorach : (od lewej) koralowy, błękit, turkus, fiolet. Wieszaczki koloru fioletowego, a deska do której wszystko jest przymocowane, jest biała.

  • Wymiary deski : szerokość 60cm, wysokość 5cm
  • maksymalna wysokość lodów to 14cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ