Dla dziewczynek

Tiulowa spódniczka z gorsetem

By
Dla fanów tiulu i spódniczek zrobiłem właśnie tą dekorację!!! Mi się podoba, a co najważniejsze mojej żonce też. Jest w tej dekoracji harmonia i lekkość, a to dzięki oczywiście tiulowi tak popularnemu dzisiaj. Która z dziewczynek nie marzyła o takiej spódniczce i pięknym balu. Teraz jest szansa spełnić swoje marzenia. Każdego dnia może cieszyć oko, zawieszona jako dekoracja pokoju.

Cena : 400zł

Gorset spódniczki wykonany jest z 1cm sklejki w kolorze niebieskim o wdzięcznej nazwie “niebo”. No tak, coś w tym jest. Same pozytywne uczucia wyzwala. Do tego dobrałem”spódniczkę” z tiulu w kolorze brudnego różu. Całość podkreślona jest ozdobnymi wstążkami koloru wrzosu oraz szarego. Nie mogło zabraknąć oczywiście materiałowej róży.

-Wymiary dekoracji to: szerokość 30cm, wysokość 85cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ