Do domu Do firmy

Skrzynka na listy – koń

By
Czy pisałem już jaką miłością darze te zwierzęta? A tak oczywiście. No nic innego nie mogło powstać w mojej głowie jak właśnie to. Skrzynka – Koń. W każdym sklepie oferty zewnętrznych skrzynek na listy są tak banalne i oklepane, że musiał powstać ten projekt. Skrzynka amerykańska i dołączony do niej koń. Czy to nie pomysłowe i totalnie inne rozwiązanie? W Polsce można się trochę poczuć, jak w Teksasie na swoim ranczo 🙂

Obiecuję stworzyć podobną wersję dla miłośników kotów i psów a może jeszcze innych zwierząt, kto wie…

Cena: 600zł

Skrzynka na listy to gotowy kupiony przeze mnie produkt. Do skrzynki zamocowany jest koń z drewna. Moje rękodzieło. To znaczy, osobno wycięta jest głowa, cztery nogi i ogon. Wszystko pomalowane czarną farbą.

  • Wymiary samej skrzynki na listy to : szerokość 17cm, wysokość 22cm, głębokość 48cm
  • Wymiary skrzynki z koniem to : max szerokość 70cm, max wysokość 70cm

Skrzynka na listy – koń może być montowana na słupku ( jak na zdjęciach powyżej) lub na ścianie dzięki specjalnemu uchwytowi. Sposób montażu należy podać przy składaniu zamówienia. W przypadku montażu skrzynki na słupku, wymagane jest solidne zamocowanie skrzynki w gruncie tzn. zabetonowanie słupka wbitego w ziemię.

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ