Regulamin

Regulamin i zasady serwisu inborek.pl

 

Niniejszy regulamin określa zasady świadczenia usług przez serwis inborek.pl ,który prowadzi Piotr Kaczka. Warunkiem złożenia zamówienia przez Klienta na stronie inborek.pl jest zapoznanie się z poniższym regulaminem.

Dokonanie płatności przez Klienta na rachunek bankowy Usługodawcy oznacza, że Klient akceptuje poniższy regulamin serwisu inborek.pl

 

Zasady ogólne

 1. Wszystkie produkty zamieszczone na stronie inborek.pl są Dekoracjami. Nie są to zabawki dla dzieci!!! Rzeczy te należy tak zawieszać/umieszczać w danych pomieszczeniach, aby zachować bezpieczeństwo dzieci.
 2. Wszystkie dekoracje wykonane są własnoręcznie. Nie maszynowo! I to zarówno w procesie obróbki drewna jaki i jego malowania. W związku z tym na dekoracjach mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki. Drewno to nie plastik.
 3. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
 4. W przypadku zamówień indywidualnych(czy to dotyczących zmiany wymiarów dekoracji, czy też kolorów) Usługodawca nie ponosi żadnej odpowiedzialności w związku z nowym wyglądem dekoracji. Rzeczy wykonane na indywidualne zamówienia według specyfikacji przekazanej przez Klienta nie podlegają zwrotom.
 5. Wszystkie zdjęcia umieszczone na stronie inborek.pl są własnością Administratora strony, a zarazem Usługodawcy- Piotra Kaczki i chronione są one prawami autorskimi.

 

Składanie zamówień

 1. W celu realizacji zamówień Klient powinien dysponować aktywnym kontem poczty elektronicznej(e-mail)
 2. Wszystkie ceny podane na stronie inborek.pl są cenami brutto wyrażonymi w złotych polskich. Ceny nie obejmują kosztów dostawy/wysyłki.
 3. Zamówienia przyjmowane są drogą mailową na kontakt@inborek.pl
 4. Aby zamówienie było zrealizowane Klient musi na maila kontakt@inborek.pl przesłać dane kontaktowe z adresem na, który towar ma być wysłany oraz aktualny numer telefonu.

 

Dostawa /Wysyłka

 1. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.
 2. Usługodawca zobowiązuje się w terminie 14 dni roboczych od dnia zaksięgowania pieniędzy na koncie, do wysłania zamówionego przez Klienta towaru.
 3. Towar wysyłany jest pod adres wskazany przez Klienta w mailu na kontakt@inborek.pl
 4. Towar jest dostarczany za pomocą firm kurierskich. Serwis inborek.pl nie ponosi odpowiedzialności co do czasu realizacji dostawy.
 5. Klient jest obciążony kosztami dostawy określonymi podczas składania zamówienia.
 6. W przypadku otrzymania uszkodzonej , rozciętej, powyginanej paczki, Klient jest zobowiązany sporządzić protokół szkody w obecności kuriera. Jet to ważne do uwzględnienia reklamacji!
 1. W sytuacji, gdy Klient zwraca produkt(bez podania przyczyny lub w związku z reklamacją), należy tenże produkt obowiązkowo dokładnie zapakować i opakować włącznie z elementami zabezpieczającymi go przed uszkodzeniem w transporcie.

W takim przypadku zgodnie z prawem, koszt wysyłki do Usługodawcy – Piotra Kaczki pokrywa Klient.

 

Płatności

 1. Wszelkie płatności będą następowały na rachunek bankowy Usługodawcy.

 

Reklamacje/Zwroty

 1. Klient ma prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny(składając odpowiednie oświadczenie na piśmie ze swoim podpisem)nie później niż w terminie14 dni od dnia wydania rzeczy. Zakupiony towar należy zwrócić na adres wskazany przez Usługodawcę.
 2. Wszelkie reklamacje należy składać za pośrednictwem poczty elektronicznej na kontakt@inborek.pl w terminie do 3 tygodni od dnia wydania rzeczy. Po upływie tego terminu reklamacja nie będzie rozpatrywana.
 3. Do reklamacji wymagany jest zwrot reklamowanego produktu wraz z dowodem zakupu i wypełniony formularz reklamacyjny.
 4. Usługodawca w terminie 14 dni od dnia złożenia reklamacji rozpatrzy reklamację. W przypadku rozpatrzenia reklamacji na korzyść Klienta, Usługodawca wymieni reklamowany towar na nowy lub pełnowartościowy, lub zwróci wartość kupionego towaru.

 

Polityka prywatności/ Ochrona danych osobowych

 1. Administratorem baz danych osobowych przekazywanych prze Klientów w związku z zakupem jest Piotr Kaczka- Usługodawca
 2. Dane osobowe wykorzystywane są w celu realizacji sprzedaży w związku z tym mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionego towaru przez Klienta. Dane przekazywane są dobrowolnie i klienci mają prawo do poprawienia ich treści.
 3. Administrator strony czyli Piotr Kaczka zastrzega sobie możliwość zmiany powyższego regulaminu w dowolnym czasie. Zmiany zostaną zaktualizowane na stronie inborek.pl
 4. Zamówienia złożone przez Klienta przed wejściem w życie zmian regulaminu, będą realizowane według starego regulaminu.