Dla chłopców Dla dziewczynek Do domu Do firmy

Przybornik – “ołówek”

By
Prezent, prezent, prezent…., odwieczny problem.
Żeby było to coś praktycznego, niedrogiego, ładnego i oryginalnego. Przybornik „ołówek” powstał właśnie dzięki takim oczekiwaniom.
Według mnie, będzie to przepiękny prezent np. dla nauczyciela, na zakończenie roku szkolnego, czy nawet na zakończenie danej szkoły. Z  taką myślą powstały też 4 propozycje dedykacji. Można je zobaczyć na zdjęciach.
Oczywiście przybornik „ołówek” jest dekoracją dla każdego, nie tylko dla nauczycieli. Super sprawdzi się w każdym domu.
W trakcje tworzenia dekoracji powstały 3 wersje kolorystyczne. Pierwsza – minimalistyczna dość surowa, druga –  nazwijmy ją „kobieca”, a trzecia to wersja „glamour”.
Fajny jest ten „ołówek”. ☺️

Cena : 100 zł

Dekoracja „ołówek” wykonana jest z sosnowego drewna. Wymiary dekoracji to: szerokość 29cm, głębokość  7cm, wysokość 7cm.

Kolory dla wersji „ glamuor” to: pudrowy róż, grafit i platyna, a do tego specjalna „diamencikowa” ozdoba. Właśnie ta wersja kosztuje 100 zł za sztukę.

Pozostałe wersje są tańsze i jest to koszt 90 zł za sztukę. W wersji minimalistycznej użyłem tylko dwóch kolorów. Grafit i platyna. Resztę pozostawiłem w naturalnym kolorze drewna. Wersja „kobieca” to połączenie pudrowego różu, grafitu i platyny. Dla każdej wersji dedykacje są gratis!

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

 

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ