Dla chłopców Dla dziewczynek Do domu Do firmy

Przybornik “aparat”

By
Pudełko „aparat „ powstało z myślą o mojej żonce – nauczycielce matematyki. Bardzo elegancki przybornik a zarazem super funkcjonalny. Znalazło się w nim miejsce na długopisy, ołówki, cyrkiel, ekierkę, linijkę a nawet na firmową wizytówkę. W tym celu zrobiłem specjalny uchwyt. Naprawdę piękna ozdoba uczniowskiego… , nauczycielskiego…, biznesowego… biurka.  Na pewno nietuzinkowa dekoracja wnętrz. Kolory jakie wybrałem to połączenie turkusu, ciemnoszarego i  naturalnego drewna. Przewiduję jeszcze dwie inne wersje kolorystyczne.  Coś bardzo eleganckiego czyli pewnie czerń i coś bardzo kobiecego czyli hm… czerwień lub róż.
Gorąco polecam.

Cena : 89 zł

Pudełko „aparat” wykonane jest z 1 cm sklejki. Kolory przybornika to: turkus ( dolna część pudełka), ciemnoszary (górna krawędź pudełka, specjalny uchwyt na wizytówki plus środek „ obiektywu”) reszta pozostawiona jest w naturalnym kolorze drewna.

  • Wymiary zewnętrzne pudełka to : szerokość 12.5 cm, wysokość  8 cm, głębokość  9 cm
  • Wymiary „ obiektywu” to : głębokość  1 cm, średnica  6.5 cm

 

Drobne uwagi:

 

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ