Dla chłopców Dla dziewczynek

Półka samolot

By
Extra, rewelacyjna, cudowna. No nawet nie wiem jakich jeszcze użyć słów. Osobiście bardzo w moim guście. Wiem, że dużo już powstało takich półek – samolotów. Nie jedna firma ma ją w swojej ofercie. Ja chciałbym zaprezentować moją wersję. Nie mogłem się oprzeć. Jest ładna ale i zarazem praktyczna, czyli taka jak lubię. Ma zamykane pudełko – “kabina pilota” – do przechowywania skarbów. Ma wygodne półki – “skrzydła” – do układania przedmiotów. No i kolor – połączenie mięty z naturalnym kolorem drzewa. A kropką nad “i”są szare kółka i szare śmigło.

Tak to jest to 🙂

Cena: 470zł

Półka samolot wykonana jest z sosnowego drzewa. Śmigło i kółka zaś z 1 cm sklejki. “Kabina pilota” pomalowana została na kolor miętowy, śmigło na jasno szary, a koła na ciemno szary. Reszta półki pozostawiona jest w naturalnym kolorze drewna.

  • Wymiary całej półki samolot : szerokość 80cm, wysokość 50cm
  • Wymiary górnej półki : szerokość 80cm, głębokość 20cm
  • Wysokość półki dolnej od półki górnej : 30cm
  • “kabina pilota” zewnętrzne wymiary : szerokość 20cm, wysokość 18cm, długość 32cm
  • “kabina pilota” wewnętrzne wymiary : szerokość 16cm, wysokość 14cm, długość 28cm

Podana wyżej cena dekoracji to cena samej półki bez domów, które widnieją na zdjęciach. Domki posłużyły tutaj do aranżacji wnętrza.

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ