Dla chłopców Dla dziewczynek Do domu Do firmy

Obraz jeleń

By
Obraz jeleń to kolejna nietuzinkowa dekoracja domu. Nada się i do salonu, jadalni czy pokoju dziecka. Skąd pomysł na jelenia? Sam nie wiem, chyba przez to, że mieszkam blisko dużego lasu i dzika zwierzyna podchodzi mi pod dom. Dookoła pełno budek leśników. Co rusz z za okna kuchennego, mogę oglądać przepiękne sarny. Co prawda jelenia jeszcze tu nie widziałem, ale ten urok jego rogów – zachwyca mnie. Postanowiłem umieścić drewnianą głowę jelenia na tle połączonych ze sobą desek. Wszystko oczywiście w ulubionym stylu mojej żonki czyli scandi. Całość fajnie ze sobą współgra. Tak nowocześnie, skandynawsko, a zarazem stylowo i kolonialnie.

Cena : 550zł

Obraz jeleń składa się z głowy jelenia połączonej z deskami sosnowymi. Głowa jelenia wykonana jest z 1cm sklejki. Kolor to himalajski błękit. Obrzeża jelenia pomalowane są na srebrno. Tło dekoracji stanowią deski sosnowe pomalowane na kolor stalowy, a potem woskowane woskiem w kolorze palisander.

Wymiary obrazu to: szerokość 75cm, wysokość 75cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ