Dla chłopców Dla dziewczynek Do domu Do firmy

MINI – Przybornik “ołówek”

By
Przybornik  „ ołówek” w wersji mini !!! Ponieważ wielu osobom przypadł do gustu „ołówek” w wersji nazwijmy to „normal”, to postanowiłem zrobić dodatkowo i taką dekorację. Fajny, zgrabny i nie zajmuje dużo miejsca na biurku. To jest na pewno jego atut.
Zrobiłem 2 wersje przybornika. Jedna z 6 dziurkami, a druga z 5. Zależy co komu się podoba i co jest potrzebne. W trakcie tworzenia wpadłem na pomysł, nowych propozycji kolorystycznych. Coś dla „pana nauczyciela” i dla „ pani nauczyciel”. Oczywiście wszystkie wersje przybornika „ołówek” i tą „normal”, i tą „mini” można dowolnie miksować. To żaden problem dla mnie. 🙂

Cena : 90 zł

Dekoracja „ołówek” wykonana jest z sosnowego drewna.

Kolory dla wersji „ pani nauczyciel” to: fiolet, biały, czarny, a do tego specjalna „cyrkoniowa” ozdoba. Wersja „pan nauczyciel” to połączenie turkusu, czarnego i szarego.  Dekorację stanowi tutaj naturalny sznurek. Dla każdej wersji dedykacje są gratis!

Wymiary dekoracji to: szerokość 18cm, głębokość  7cm, wysokość 7cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ