Dla chłopców Dla dziewczynek

Lampa “leśna kraina”

By
Sypialnia dziecka. Hm… I pytanie – jaka lampa tu pasuje? Żeby była oryginalna, żeby nie za bardzo dzidziusiowa, żeby posłużyła z parę lat itd. Odpowiedź jest tylko jedna, tak myślę – lampa “leśna kraina”. Ma w sobie urok, oryginalność i ponadczasowość. Są góry, są drzewa, chmury i oczywiście księżyc. A wszystko w kolorach scandi.
Gorąco polecam.

Cena : 450zł

Poszczególne elementy lampy wykonane są z 1 cm sklejki. Chmury pomalowane są na kolor biały, ciemno szary i bielone na biało. Choinki w kolorze miętowym. Góry to mix kolorów: białego, jasno szarego i ciemno szarego. A księżyc pomalowany jest na kolor jasno szary. Wszystkie elementy połączone są ze sobą szarym, dekoracyjnym sznurkiem. Oprócz tego lampa ozdobiona jest szarą wstążką.

Wymiary lampy “leśna kraina” samej drewnianej konstrukcji to : szerokość 30cm, wysokość około 49cm

Wymiary lampy razem z kablem to : szerokość 30cm, minimalna wysokość około 68cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ