Dla dziewczynek

Koń z flizelinowymi kwiatami

By
Rewelacyjny jest ten koń. Znowu koń, ale już pisałem wcześniej, że konie to miłość mojego dziecka i moja. One są po prostu tak piękne, że można się tylko nimi inspirować i inspirować. Koń z flizelinowymi kwiatami, tak flizelinowymi, ale to jest flizelina dekoracyjna. Kwiaty to moje rękodzieło. Efekt totalnie, pozytywnie mnie zaskoczył. Nie spodziewałem się, że można z flizeliny stworzyć takie piękne dekoracje. Przyzwyczajony jestem głównie do pracy z drewnem. Całość czyli koń z drewna w połączeniu z lekkością materiałowych kwiatów i subtelnymi koronkowymi wstążkami, to jest TO!!!

Cena : 400zł

Koń wykonany jest z 1cm sklejki. Kolor konia to srebrny metalik. Do tego kwiaty w jasnym i intensywnym różu, połączone z kwiatami o różnych odcieniach szarości. Wszystko dopełniają szare delikatne wstążki. Elementem do zawieszania konia na ścianie jest szary, nowoczesny sznurek.

  • Wymiary konia to : maksymalna szerokość 37cm, wysokość 41cm
  • Wymiary konia z zawieszką to : wysokość około 47cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ