Dla dziewczynek Do domu Do firmy

Kolorowy koń

By
Czy można się oprzeć takiej dekoracji! Kolorowy koń jest idealny dla dziewczynek kochających te piękne zwierzęta, ale nie tylko. On po prostu jest tak subtelny i urokliwy, że przykuwa uwagę każdego. Nie wiem jak wy, ale ja zakochałem się w nim od razu. Może z tego względu, że moje dziecko uwielbia konie i ma ich mnóstwo. Zrobiłem go na razie w wersji dla dziewczynek, ale obiecuję, że pojawi się tez wersja dla chłopców i do domu…
Gorąco polecam.

 

Cena: 350zł

Koń wykonany jest z połączonych ze sobą 8 desek. Wszystko utrzymane w najmodniejszej kolorystyce. Czyli oczywiście mięta, szary, biały i przełamujące te kolory brudny róż oraz ciemny szary. Do tego szara wstążka zawiązana na kokardę i sznurek z dwoma supłami, służący do zawieszenia konia.

  • Wymiary konia to : maksymalna szerokość 40cm, wysokość 60cm
  • Wymiary konia po powieszeniu to : wysokość około 65cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ