Dla dziewczynek

Baletnica

By
Mówcie co chcecie, ale wspaniała jest ta baletnica. Chyba każda dziewczynka o takiej marzyła albo marzy. Tak przynajmniej zapewnia mnie żonka. Która dziewczynka nie próbowała swoich sił w tej wspaniałej technice tańca, jaką jest balet. Piękne marzenia o balecie i doświadczenia z nim związane, można zachować na długo wokół siebie. Patrząc na tak uroczą baletnice, każdy dzień musi upływać w miłej i przyjaznej atmosferze.
Gorąco polecam.

Cena : 400zł

Baletnica wykonana jest z 1cm sklejki. Kolor baletnicy to jeden z moich ulubionych czyli szary. Do tego dobrałem blado różowe dodatki jak na klasyczną baletnicę przystało. Tiulowa spódniczka  dodaje lekkości, a “perłowe” koraliki dodają elegancji. Nie mogło oczywiście zabraknąć szarych wstążek na kostkach tancerki.

Wymiary Baletnicy to :  szerokość 52cm, wysokość 70cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ