Dla chłopców Dla dziewczynek Do domu

Aniołek ze szkatułkami

By
Zaczyna się najpiękniejszy miesiąc w roku – Maj. A to oznacza, że nadchodzi okres komunijny. Z myślą o tym przecudnym wydarzeniu powstała dekoracja o słodkiej nazwie „Aniołek ze szkatułkami”.
Dlaczego aniołek – bo symbolizuje opiekę i  pomoc zarówno nad duszą jak i ciałem. Jest to również symbol  dobra, czystości i niewinności. Czyli dokładnie to, z czym kojarzy się komunia, chrzest, ślub itd.  A szkatułki – to już całkowicie praktyczny pomysł.Gdzieś trzeba przechowywać swoje prezenty, typu kolczyki,pierścionki, łańcuszki, zawieszki itp. Po co ukrywać tak piękną biżuterię, gdzieś głęboko w szufladach, jak można ją mieć pod ręką, w oryginalnych szkatułkach z pnia drzewa. Na dekoracji pozostawiono miejsce(np. serce, aniołek) na indywidualną inwencję. Można na przykład dokleić piękne zdjęcie z komunii, ślubu, albo chrzcin, czy też piękną osobistą dedykację.
Dekoracja „Aniołek ze szkatułkami” sprawdzi się jako prezent zarówno na chrzciny, komunię, czy nawet ślub. Gorąco polecam. 🙂

Cena : 130 zł

Dekoracja wykonana jest z dębu. Bardzo szlachetnego i mocnego drewna. Podstawa dekoracji, boki serca i aniołka, są bielone specjalnym woskiem. Reszta dekoracji pozostawiona jest w naturalnym kolorze drewna. Szkatułki wykonane są z pnia drewna: sosna, świerk, brzoza. Wszystko zależy od tego, co jest dostępne w danym momencie w hurtowni. Do dekoracji dołączony jest również kwiat – jest to sztuczna orchidea, w kolorze białym.

Wymiary dekoracji: max wysokość 23.5cm, szerokość 32cm, głębokość 12cm

 * podstawa to: szerokość 32cm, głębokość 12cm

 * aniołek to: max wysokość około 21cm, max szerokość około 12cm

 * serce to: max wysokość  około 12cm, max szerokość około 12cm

Uwaga!!! Biżuteria zamieszczona na zdjęciach, nie jest dołączona do dekoracji. Jest to prywatna biżuteria i jest wykorzystana tylko do prezentacji “Aniołka ze szkatułkami”.

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ