Dla chłopców Dla dziewczynek Do domu

5 Domków w dużym domku

By
Zawsze chciałem mieszkać w domu. To marzenie, pojawiło się chyba stąd, że od urodzenia mieszkałem w bloku na jednym z większych blokowisk w mieście. Jednak każde wakacje spędzałem u babci na wsi w jej domku z drewna. Tak – ta wolność, ten luz. Te obrazy mocno zapadły mi w pamięci. 5 domków z drewna to moje wspomnienia, marzenia…  Każdy podobny, ale trochę inny, a zarazem tworzą piękną całość w dużym domku. Tak jak Polska wieś. Można je w różny sposób komponować : razem lub osobno w różnych miejscach…Kolorystyka oczywiście skandynawska. Dodaje ona wnętrzu nowoczesności, ale i harmonii.

Cena: 350zł

Domki wykonane są z belki drewna sosnowego. Kolory dachów domków to biały, czarny, niebieski, szary i beżowy. Duży domek zaś, wykonany jest z deski sosnowej i wybielony jest woskiem.

  • Wymiary dużego domku, w którym mieszczą się wszystkie 5 domków to : szerokość 49cm, wysokość 59cm, głębokość 7.5cm
  • Wymiary małych domków to: szerokość około 9cm, maksymalna wysokość(tzn najwyższy z domków) 17.5cm, głębokość 9cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierkiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ