Dla chłopców Dla dziewczynek Do domu Do firmy

3 Domki

By
Było 5 domków w dużym domku, to powstał również projekt z trzema domkami. Dlaczego nie? Te domki są tak urokliwe, że przyjemnie je tworzyć w różnych kombinacjach. Tym razem chciałem, żeby były kolorowe. W rzadko używanej przeze mnie kombinacji kolorystycznej: zielony, czerwony, żółty. Super wpasowują się w skandynawskie wnętrza( ale nie tylko), nadają taki akcent, wyraz, “punkt zawieszenia” w pomieszczeniu. Na Święta Bożego Narodzenia jak znalazł, jako dekoracja kominka czy wolno stojącej kozy…

Cena : 180zł

Domki wykonane są z sosnowego drewna. Kolory dachów domków to zielony, czerwony, żółty. Reszta pomalowana jest ekologicznym lakierem akrylowym.

  • Wymiary domków to:
  •   nr 1) szerokość 9cm, głębokość 9cm, wysokość 8cm

            nr 2) szerokość 9cm, głębokość 9cm, wysokość 10cm

            nr 3)  szerokość 13cm, głębokość 9cm, wysokość 9cm

Drobne uwagi:

  1. Podane na stronie wymiary produktów są orientacyjne. Ponieważ każda dekoracja jest rękodziełem mogą się one między sobą nieco różnić.
  2. Dekoracja wykonana jest własnoręcznie. W związku z tym na dekoracji mogą pojawiać się różne niedoskonałości wynikające zarówno z “wad” samego materiału(np. sęki, przebarwienia itp.) jak i powstające podczas jego obróbki.
  3. Zamówienie realizowane jest w terminie 14-u dni roboczych. Zaś czas dostawy przesyłki zależy od firmy kurierskiej.

MOGĄ CI SIĘ SPODOBAĆ